Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/kpssders/public_html/database/ez_sql_mysql.php on line 263

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/kpssders/public_html/database/ez_sql_mysql.php on line 263
Dil Eğitim Setleri - KPSS Dersanesi, KPSS Sınavına Hazırlık
Hoşgeldiniz Sayın Ziyaretçi; ÜYE OLUN ya da üye iseniz GİRİŞ YAPIN.
biz-sizi-arayalim
biz-sizi-arayalim
KPSS Genel Kültür
Okul öncesi eğitim vatandaşın cebini yaktı
Okul öncesi eğitim vatandaşın cebini yaktı
Aday öğretmenler il tercihi yapacaklar
Aday öğretmenler il tercihi yapacaklar
Maliye Bakanlığı 25 uzman yardımcısı alacak
Maliye Bakanlığı 25 uzman yardımcısı alacak
2015 ODTÜ Akademik Parsonel Alımı
2015 ODTÜ Akademik Parsonel Alımı

kpss-egitim-setleri
KPSS PRATİK BİLGİLER
KPSS Rehberlik
KPSS Genel Yetenek
KPSS Genel Kültür
KPSS Eğitim Bilimleri
KPSS A Alan Bilgisi
KPSS Deneme Sınavları
KPSS Videolar
Dil Eğitim Setleri

reklam

DİL EĞİTİM SETLERİ

Eğitim ve sınava hazırlık setleri arasında en çok kullanılan dil eğitim setleri olmaktadır. Farklı firmalar tarafından üretilen evinizdeki bilgisayardan kolaylıkla dil eğitimi alabileceğiniz birçok dil eğitim setleri bulunmaktadır. Bu setlerin arasında bilgisayarınız üzerinden çalışabileceğiniz setlerden bir tanesi Almanca eğitim seti olmaktadır.

Set içerisinde kaç saatte neler öğrenebileceğiniz yazılmaktadır ve neleri öğrenebileceğiniz konusunda bilgi vermektedir. Bunun yanı sıra ticarette kullanılan Rusçada aynı zamanda bu setler arasında yer almaktadır ve bunlara Rusça eğitim seti adı verilmektedir. Kimi öğretmenlerin tavsiye ettiği ve öğrencilerinin kullandığı dil eğitim setleri bulunmaktadır ve araştırmalar sonucunda kendinize uygun farklı setler bulabilirsiniz. Dünya üzerinde en kibar dil olarak bilinen Fransızcayı da ayrıca bulabilirsiniz.

Fransızca eğitim seti çok bireyler tarafından kullanılan dil eğitim setleri arasındadır ve neredeyse bütün dil eğitim setlerini üreten firmalarda mevcut bir dil olmaktadır. Dil öğrenmek sanıldığı kadar kolay bir şey değildir ve mutlaka ki bütün dillerin kendilerine göre zorlukları bulunmaktadır. Dolayısıyla kişiler neye göre hangi dili öğrenmek istediklerini belirleyip ondan sonra eğitim seti alışverişini yapmaları gerekmektedir.


Etiketler : dil eğitim setleri

KPSS Lise

Facebook Yorumlar