Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/kpssders/public_html/database/ez_sql_mysql.php on line 263

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/kpssders/public_html/database/ez_sql_mysql.php on line 263
Avrupa'nın Üç Güçlü Dili - KPSS Dersanesi, KPSS Sınavına Hazırlık
Hoşgeldiniz Sayın Ziyaretçi; ÜYE OLUN ya da üye iseniz GİRİŞ YAPIN.
biz-sizi-arayalim
biz-sizi-arayalim
KPSS Genel Kültür
Okul öncesi eğitim vatandaşın cebini yaktı
Okul öncesi eğitim vatandaşın cebini yaktı
Aday öğretmenler il tercihi yapacaklar
Aday öğretmenler il tercihi yapacaklar
Maliye Bakanlığı 25 uzman yardımcısı alacak
Maliye Bakanlığı 25 uzman yardımcısı alacak
2015 ODTÜ Akademik Parsonel Alımı
2015 ODTÜ Akademik Parsonel Alımı

kpss-egitim-setleri
KPSS PRATİK BİLGİLER
KPSS Rehberlik
KPSS Genel Yetenek
KPSS Genel Kültür
KPSS Eğitim Bilimleri
KPSS A Alan Bilgisi
KPSS Deneme Sınavları
KPSS Videolar
Avrupa'nın Üç Güçlü Dili

reklam

AVRUPA’NIN ÜÇ GÜÇLÜ DİLİ

Avrupa’nın en güçlü üç dilleri Almanca Fransızca ve Rusça olmaktadır. En fazla kişilerin hem meslekleri için hem de turizm açısından öğrenmek istedikleri diller bu üç tanesi olmaktadır. Önceki yıllara baktığımız zaman eğitim kurumları ve özellikle dil okulları öğrenci ve adaylarla dop dolu oluyordu fakat eğitim setleri çıktıktan sonra herkes kendi zaman diliminde evlerinde ve iş yerlerinde eğitim almaya başladıklarından dolayı eğitim kurumlarındaki öğrenci sayısı biraz daha azalmıştır.

Bu hem avantajlı hem de dezavantajlı oluyor fakat bazı insanların eğitim kurumlarına gidebilmek için vakitleri olmadığından eğitim setlerinin önemi daha fazla artmaktadır. Almanca eğitim seti sürekli olarak bulabileceğiniz bir eğitim seti ürünüdür ve içerisinde Almanca hakkında bilmeniz gereken bütün bilgiler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Fransızca eğitim seti ayrıca Fransızcanın en kibar dilini size öğretmektedir. Kimi insanlar ben öğretmensiz bir şey öğrenemem diyor fakat eğitim setleri gerçekten çok etkili bir teknoloji olmuştur.

Eskiden eğitim setleri denildiği zaman birkaç adet kaynak kitaptan oluşan bir set olarak biliniyordu fakat artık CD ve DVD gibi teknolojik ürünlerle daha geniş bilgiler kapsayan setler halinde hazırlanmaktadır. Almanca ve Fransızcadan daha zor olan Rusça için de ayrıca Rusça eğitim seti bulunmaktadır. Yine bu eğitim setinde Rusça için gerekli bütün bilgiler bulunmaktadır.

 

 

 

ADAN Z YE YABANCI DİL SETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Etiketler : avrupa'nın Üç güçlü dili

KPSS Lise

Facebook Yorumlar

KPSS A